Bisexualita - trend naší doby

19. listopadu 2011 v 17:07 | Pižlík1 |  Starosti všedního dne
Jsem herotosexuální, bisexuální nebo homosexuální? Kdo se v tom má vyznat! Heterosexuální, to je jasné. Je to orientace na opačné pohlaví, ale jaký je rozdíl mezi bisexuálem a homosexuálem? Někteří odborníci tvrdí, že bisexualita neexistuje, je to prý maskovaná homosexualita. Jinými slovy řečeno: kdo je bisexuál, je vlastně homosexuál a orientuje se na osoby stejného pohlaví. Konec konců já si to myslím také. Uznávám, že se někomu mohou líbit jak muži tak ženy, ale být bisexuální neznamená podle mne pouze provozovat sex, ale navázat i hlubší vztah, kterému se říká láska. Nevěřím, že může někdo skutečně milovat jak muže tak, ženu. Buďto jedno nebo druhé. V současné době je velkým trendem být bisexuální, neboť kdo není bisexuál - není in. A tak v rubrikách na seznámení je bisexuálem téměř každý druhý, v článcích o celebritách žasneme, kolik jich je bisexuálních. Podle mě chce většina z nich svými prohlášeními a skandálními historkami o vztazích jen zaujmout okolí.
Jsem heterosexuál, homosexuál nebo bisexuál?

Asi jsem dost konzervativní, ale neumím si představit, že bych se seznámila s mužem, který o sobě tvrdí, že je bisexuál. Zkrátka nejsem in, jsem jen heterosexuální. . .
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Luc Luc | 19. listopadu 2011 v 17:39 | Reagovat

AHOJ, potrebujem tvoju pomoc.

http://vianocny.datart.sk/lucia-gavenciakova-si-praje-tablet-samsung/ prosím klikni 2krát ! na "DAROVAŤ OZDOBU TOMUTO PRIANIU" nie na páči sa mi to. Je to súrne.

ĎAKUJEM NAJVIAC !!!

2 Vendy Vendy | Web | 20. listopadu 2011 v 17:31 | Reagovat

Moje řeč!
Někde jsem četla, že bisexuálové jsou rozmazlení heterosexuálové, kteří už roupama neví, coby.
Nechci hodnotit ani kritizovat a věřím tomu, že určité procento asi bisexuální nebo homosexuální je. Ale co se rozjíždí v současné době (nebo v posledních desetiletích), je trochu silné kafe.
A kolik máme blogerů bisexuálů, bych ani nevěřila... kdybych to nečetla. :-D
Když vidím krásnou ženskou, obdivuji ji a líbí se mi. Krásné oči, vlasy, figura kterou bych záviděla. Ale proto nejsem bisexuálka. Líbí se mi i hezké děti, rozesmáté tvářičky, a proto přece nejsem pedofil... :-D Líbí se mi i koťata a štěňata, prostě zvířecí mláďata a neznamená to, že jsem zoofil... :-D  :-D

3 lovies lovies | Web | 24. listopadu 2011 v 7:37 | Reagovat

Přesně! také si nedovedu představit, že by mi můj kluk řekl, že miluje mě a nějakého kluka..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama