Bez reklam by nebyl život

31. července 2011 v 18:16 | Pižlík |  Starosti všedního dne
Když nebudou reklamy, nebude život. Alespoň tak to vnímám já. Ať se to líbí někomu nebo ne, reklama nás obklopuje ze všech stran už od narození. Nejsem z ní sice nadšená, ale beru ji jako součást života. Někdy mě rozčiluje, někdy mě mile překvapí a někdy je mi úplně lhostejná. Pochopitelně to souvisí s náladou. Pokud jsem dobře naladěná, pak mě ani špatná reklama nerozhází a těch je, dle mého názoru, víc než dost. Nejvíce člověka ovlivňují reklamy v televizi a bohužel je stále spousta lidí, kteří jim věří.

Vůbec jedny z nejhorších reklam, které jsem kdy zhlédla, byly s ušišlanými nebo přechytřelými dětmi. Jako odstrašující příklad mi v paměti uvízla reklama na mycí prostředek, kdy asi pětiletá holčička při vyslovení slova jar vydávala neskutečně silné hrtanové errrrrr. Vrčela jak kolovrátek, až mě z toho mrazilo v zádech. Chodila jsem totiž se synem kdysi kvůli hlásce "er" na logopedii a vím, že takovéto vrčivé "er" je jen těžko odstraňitelné. Docela by mě zajímalo, zda dívenka z reklamy (dnes už mladá slečna) doposud vrčí.
Toto je nejnovější hit ze zázračných prostředků na hubnutí - boty


Další z kategorie těch špatných jsou reklamy na zázračné prostředky, nad nimiž zůstává rozum stát. Patří sem všelijaké náplasti nebo pilulky na hubnutí, krémy na omlazení nebo geniální úklidové přístroje. Tady se už člověk ani nemůže rozčilovat, ale pouze usmívat. Nejvíce mě dostala reklama, kde si stěžoval nějaký muž, že nemůže nosit tričko, protože je strašně chlupatý. Vezme tedy krém, nanese údajně na svou ruku, ihned setře a kůži má hlaďounkou jako miminko. Problém byl ale v tom, že to nebyla ruka, ale nějaká zvířecí končetina porostlá srstí.


Jedna z reklam, které se mi líbí - whiskas a pruhované koťátko

Existují však i reklamy, které se mi líbí. Mezi ně patří reklamy na kočičí krmení, hlavně whiskas a nebo reklama na kapky do nosu, kdy je mladý muž všude zavalen papírovými kapesníčky.

A na konec jedna reklama ode mě pro krásný den:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 replica omega watches replica omega watches | E-mail | Web | 1. listopadu 2012 v 16:42 | Reagovat

I just sent this post to a bunch of my friends as I agree with most of what youre saying here and the way youve presented it is awesome.
http://www.thesewatches.com/

2 Vendy Vendy | Web | 2. března 2013 v 15:56 | Reagovat

Whiskasové kotě taky miluju! A nejvíc tu vánoční, jak probíhá sněhem a mhouří oči, když na něho spadne sněhová nadílka ze smrkové větve... kouzelná reklama.
Stejně jako nesmrtelné Já nemusím, já už ho vidím! :-D
Reklamy s přemoudřelými dětmi? Na ty jsem vyloženě alergická. Nejraději mám takové, kde děti radí svým rodičům, jak užívat kreditní karty. Bože, máme my tak moudrou mládež! A že ty rodiče už neživěj, když jsou tak chytří...
No, to byl jen takový povzdech na závěr. :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama