Těžkosti s matematikou

16. září 2010 v 21:20 | Pižlík |  Starosti všedního dne
Od pondělí chodíme na týdenní opakovací kurzy z matematiky a fyziky. Probíhají od 9.00 do 15.00 hod. Jede se neuvěřitelným tempem. Matematika je přímo děsivá a navíc  nám paní přednášející neustále předhazuje, že nám nic neodpustí, že jsme na prestižní škole a že minulý rok promovalo z původních 80 studentů pouze 7. Za čtyři dny jsem popsala sešit o formátu A4 a vypsala dvě náplně. Kdo udělá matematiku, udělá ČVUT - to jsou její slova.

Z fyziky pan doc. Fišer zase neustále říká:"To je samozřejmé, to je velice triviální, to je naprosto jasné". Popíše tři tabule a prohlásí: "A teď jsme se dostali k naprosto jednoduchému vzorečku". Vodí si pejska shiba-inu, který se natáhne před přední lavicí a poslouchá výklad jako my.  Dnes jsem si vyzvedla průkaz studenta ČVUT s čipem, takže už nemusím žádat  paní na vrátnici,  aby mi otevřela dveře.
Shiba inu
Shiba inu

Zítra hned po matematice jedeme do Frenštátu pod Radhoštěm na Beskydskou sedmičku. Od pondělí budu muset každý den počítat příklady, jinak to dopadne katastroficky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama