Železniční neštěstí ve Vaňově u Ústí n. L.

30. června 2010 v 7:35 | Pižlík |  Starosti všedního dne
28. 6. 2010 došlo ve Vaňově k železničnímu neštěstí. Nejdříve telefonovali  Petrovi  před sedmnáctou  hodinou výpravčí, že ve Vaňově vypadl osobní vlak jedoucí směrem do Ústí  nad Labem.  Nikdo pořádně nic nevěděl, tak se Petr sebral a jel se tam podívat. U nehody nakonec zůstal celou noc a řídil dopravu. Sjeli se tam téměř úplně všichni z vedení Českých drah včetně tiskového mluvčího.  Já měla druhý den ranní a myslela jsem, že se zblázním. Minimálně 50 % cestujících byla absolutně nepříjemná, netolerantní  kvůli zpoždění. Opět se našli i tací, kteří  nadávali a vylévali si na nás vztek. Vůbec nedokážou pochopit, že když je poničená část trati, musí se jezdit jen po jedné koleji a tím dochází ke zpoždění. Jedna slečna studující v Brně se arogantně dožadovala vysvětlení, jak může mít vlak zpoždění, když četla na internetových stránkách ČD, že byla v noci doprava obnovena. Označila nás za absolutní neschopná nemehla.
Když jsem přišla odpoledne  domů, Petr ležel, místo očí měl malinkaté škvírky, protože nespal celou noc a ještě zůstal do dvanácti hodin v práci. Ukazoval mi fotografie, kde byla  uvnitř  vozu zapíchlá  železniční závora a říkal, že  závora se zastavila pár centimetrů  před jednou dívkou. Ta byla převezena do nemocnice "pouze" se zraněním.  Železniční nehodu nepřežil strojvedoucí a 11 lidí bylo zraněno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 2. března 2013 v 15:00 | Reagovat

Lidi jsou popudliví, nervózní a vzteklí. Věřím ale, kdyby ta nevrlá studentka viděla na vlastní oči ono neštěstí,sklapla by a byla by z toho pěkně vyděšená.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama