Šestý den dovolené - pátek 26. 6. 2010

25. června 2010 v 20:25 | Pižlík |  Dovolená
Ráno jsem chtěla vstávat v pět hodin, abych se mohla učit němčinu, ale spala jsem jako zabitá. Petr mě musel vzbudit v půl osmé. To už se mi dlouho nestalo. Navíc jsem se nějak nemohla vyhrabat z postele. Včera jsem sice prohlašovala, že pojedu o hodinu napřed na kole přes Knížecí pláně do Borové Lady, kde na mě počká Petr s autem a budeme pokračovat do Prášil, ale nebyla jsem očividně ve své kůži a tak jsem raději jela s Petrem autem už ze Strážného.  Vzala jsme si s sebou alespoň učebnici němčiny a učila se po cestě.
V Prášilech nás čekalo překvapení v podobě  cyklotrasy, která od prvních metrů vedla do kopce. Stoupání trvalo celých 10 km a bylo dost ostré. Ještě, že jsem trasu nevybrala já! Určitě bych byla podezřívána z toho, že jsem to udělala schválně. Po několika kilometrech jsme dostali strach, že jsme se ocitli v zakázané zóně, protože po stranách cyklotrasy se začínali objevovat podivné nápisy o plašení tetřeva hlušce. Naštěstí jsme nic neporušili, byly uzavřené pouze turistické trasy, které stezku  protínaly. Dojeli jsme k jezeru Laka a tam si trochu odpočinuli.
Jezero Laka
Pak už následovala Hůrka, Nová Hůrka a opět Prášily. Tentokrát jsme toho moc nenašlapali, navíc se začínaly stahovat mraky a okamžité poté, co jsme dorazili do  našeho penzionu, začalo pršet. Zítra už jedeme domů a v pondělí se zapojíme do pracovního procesu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama