Moje nešťastná ruka

5. května 2010 v 14:55 | Pižlík |  O mně
Dnes dopoledne jsem navštívila po několika letech  paní doktorku. "To je doba, co jsme se neviděly, co", přivítala mě ve dveřích. "No, jo, naposledy  jsem tady byla  s ledvinovými kameny", zasmála jsem se.

lékař - smajlík
Pak jsem vylíčila důvod své návštěvy. Čtrnáct dní mě bolí levá ruka. Bolest začala, když jsem pomáhala stěhovat nábytek kvůli výměně oken. Přes den ruka nebolí, jen  brní konečky prstů,  ale v noci dostávám takové bolesti, že se budím. Pomáhají  ledové obklady a fastum gel. Tak jsem se dozvěděla, což jsem ostatně předpokládala, že se jedná  pravděpodobně o syndrom karpálního tunelu.  Nabídla mi obstřik, který   jsem odmítla. Ruku mám mít dva týdny v naprostém klidu, což se lehko řekne, hůř provede. Neměla bych ani psát na počítači. Pokud bolest nepřejde do čtrnácti dnů, mám opět přijít. Navíc nesmím  plavat, jezdit na kole, zkrátka nic, kde musím používat ruce.

Protože je paní doktorka  velkým příznivcem plavání, tak jsem jí  zodpověděla četné dotazy, týkající se metody úplného ponoření, ukázala Tempo Trainer (měla jsem s sebou věci na plavání) a šla se podívat na Mikeše do Svádova. Číhal na zahradě někde u myší díry, ale jak mě uslyšel, okamžitě mě běžel přivítat. "Slupnul" masovou kapsičku a pak mi vrněl v náručí jako kolovrátek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama