Šumava 11. - 12. 2. 2010

14. února 2010 v 17:07 | Pižlík |  Dovolená

Ve čtvrtek 11. 2. hned po snídani jsme museli do Strakonic do servisu zkontrolovat auto kvůli pondělnímu vytahování ze zapadlé krajnice. Od středečního večera nepřetržitě sněžilo, cesta byla víc než strašná, na každém kopci stál kamión a v příkopech kolem silnice tu a tam zapadlé auto V autoservisu jsem se alespoň učila němčinu, protože jinak vůbec nemám čas na učení. Kolem dvanácté jsme opustili autoservis a jeli do Volar plavat. Petr mě konečně natočil na video a i když jsem tušila, že to žádná sláva nebude, byla jsem opět překvapená, jaké ve vodě provádím zvláštní pohyby. Nevím, jestli se někdy dopracuji k tomu, že budu sama se sebou spokojená. Opět vidím spoustu chyb, které budu muset opravovat. Petr mě alespoň trochu potěšil, když řekl, že proti minulému roku jsem udělala pokrok a plavu mnohem rychleji.

Doma jsem s hrůzou zjistila, že jsem nedopatřením něco zmáčkla a videa se 2 dny natáčela na nízkou kvalitu (e-mail). To jsem to zas vymňoukla!

V pátek 12. 2. jsme autem vyjeli na Modravu. Z Modravy jsme absolvovali okruh Modrava - Rybárna - Javoří Pila - Bavorská cesta - Liščí díry - Předěl (Poledník)- Javoří Pila - Modrava (29 km). Na Poledník jsme z Předělu nejeli (vedla tam odbočka 1,5 km), protože byla velká mlha a neuvěřitelná zima. Po cestě jsme potkávali jen vyjímečně lyžaře, všichni se motali kolem Modravského potoka. Tento den mi byla největší zima. Dokonce i Petr si stěžoval.

V sobotu jsme se stavovali cestou domů v Plzni u Petrových rodičů a v Praze u Aleny, takže jsme do Ústí n. L. přijeli až večer.
Bilance:

Myslím, že se dovolená vydařila, ujeli jsme za 5 dní 137 km (abych byla úplně přesná, tak podle Petrových výpočtů 136,30 km).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama