Promoce HAMU

15. listopadu 2009 v 16:31 | Pižlík |  Kultura
I bez nového kostýmu jsem se zúčastnila Michalovy promoce, která se konala 10. 11. 2009 v 10.00 hod v Lichtenštejnském paláci. Jeli jsme autem do Letňan a nechali auto na odstavném parkovišti, neboť na Malostranském náměstí, které je z jedné strany rozkopané, se dá sehnat místo k parkování velice těžko. Doslova jsme "přilétli" na poslední chvíli (ostatně jako vždy v Praze), a tak jsme museli v přeplněném sále Bohuslava Martinů stát. Nakonec to byla výhoda, protože Petr natáčel a fotil, takže by stejně sedět nemohl.
Toto byla v pořadí Míšova druhá promoce, tentokrát získal titul magistra - Mga. Největší problémy měl s oblečením, protože poslední dobou začíná neuvěřitelným způsobem nabírat svalovou hmotu. Nasoukal se s bídou do jediného obleku (musel ho mít navíc rozepnutý) a o košilích ani nemluvě (tu si nemohl zapnout u krku). Po slavnostním ceremoniálu jsme šli všichni na oběd.

Video jsem začala sestavovat teprve v sobotu (14. 11), protože jsem měla od úterý první den volno. Jenže tentokrát jsem se trápila 3 hodiny a pořád vznikaly nějaké problémy. Když jsem konečně zdárně video dokončila, nemohla jsem ho nahrát ani na You-Tube ani na Stream, protože nebylo v požadovaném formátu. Začala jsem tedy nanovo. Nahrála a uložila s tím, že druhý den budu video publikovat. Jenže v neděli mi doba nahrávání na You-Tube trvala přes dvě hodiny a když konečně bylo video nahrané, dozvěděla jsem se, že došlo opět k chybě. Po další hodině se mi konečně video s úspěchem podařilo uveřejnit na You-Tube (na stream ho budu muset zkrátit na dobu max. pěti minut).

Dnes ve 14 hod. dávali na druhém programu v hudebním magazínu Terra muzica o Michalovi pořad - bylo to na úplný závěr. Nahrála jsem si ho, i když se dá pořad zhlédnout na stránkách české televize na internetu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama