Pochmurný měsíc listopad

22. listopadu 2009 v 18:22 | Pižlík |  Starosti všedního dne


Měsíc listopad mám ze všech měsíců nejméně v oblibě. Nepůsobí na mě dobře, když vidím, jak opadává listí a brzy se stmívá. Nevím, jak je to možné, ale tento měsíc odjakživa vykazuji nejmenší sportovní aktivitu. Jakoby mě opouštěla energie a navíc bych pořád něco jedla. Během prosince se můj organizmuz vzchopí a začně opět fungovat na 100 %. Ovšem 30 listopadových dní doslova trpím.

Tu a tam mě sice něco potěší, jako např. v pátek, když si byl u mě kupovat jízdenku na vlak mladý muž, kterého jsem mnoho let neviděla, ale on mě poznal a hned se ke mně hlásil. Byl to Tomáš, takový roztomilý uličník z naší ulice, kde jsem dříve bydlela. Já ho měla ráda, chodíval ke mně na návštěvu a také se mnou občas absolvoval běžecké tréninky.

Nebo dnes ráno, když jsem byla v posilovně prvních 40 minut sama. Krásně jsem si zacvičila, doslova se "vyřádila" při hudbě, když jsem se rozehřívala a nemusela dávat pozor, abych nepůsobila směšně. Mezi jednotlivými cvičeními jsem poskakovala a pobíhala kolem zrcadel a byla naprosto spokojená. Jenže kolem desáté se začala posilovna zaplňovat a bylo po klidu. Naštěstí jsem za chvíli měla docvičeno a odešla.

Také mě v tomto období často přepadá špatná nálada. Doufám, že za 8 dní všechny černé myšlenky odlétnou z mého dosahu nenávratně pryč na hodně, hodně dlouho ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama