Moje videoklipy

13. října 2009 v 17:23 | Pižlík |  O mně
Včera večer jsem konečně upravila a dokončila video "Podzimní den na vlakové zastávce Neštěmice". Nejvíc mě štve, že nejde vypnout zvuk u fotoaparátu, když natáčím. Musím se ještě mrknout do návodu, jestli jsem se "nepřekoukla". Při stočtyřiceti stranách odborného, pro mě naprosto nesrozumitelného textu se to lehce stane. Také musím koupit stativ, protože při velkém přiblížení se obrázek třese jako osika a kvalita bohužel není taková, jak bych si přála. Ale nevadí, já jsem člověk trpělivý a při postupném "vychytávání blech" se zcela jistě propracuji ke skvělým výsledkům.

Už několik dní doma u okna vytrvale číhám na veverky. V protější zahradě se často prohánějí po stromech, ale jak otevřu okno a vytáhnu svůj aparátek, chundelaté potvůrky zakormidlují ocasem a okamžitě zmizí. Zcela jistě zkouší, co vydržím. Mě ovšem neodradí, protože se řídím heslem: "kdo si počká, ten se dočká" a tak si myslím, že do konce roku bych mohla videoklip s těmito roztomilými zvířatky uveřejnit na You-Tube a Stream.
Tady je můj videoklip "Podzimní den na vlakové zastávce Neštěmice". Další videoklipy k zhlédnutí jsou umístěny na Yo-Tube a Streamu pod značkou "Pižlík".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama